fbpx

Seznam alergenů

 1. Obilniny obsahující lepek (tj. pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut) a výrobky z nich
 2. Korýši a výrobky z nich
 3. Vejce a výrobky z nich
 4. Ryby a výrobky z nich
 5. Arašídy a výrobky z nich
 6. Sója a výrobky z ní (mimo plně rafinovaného sójového oleje a tuku)
 7. Mléko a výrobky z něho včetně laktózy
 8. Ořechy (mandle, lískové oříšky, vlašské ořechy, kešu, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy, queenslandské ořechy) a výrobky z nich
 9. Celer a výrobky z něho
 10. Hořčice a výrobky z ní
 11. Sezamová semínka a výrobky z nich
 12. Měkkýši a výrobky z nich
 13. Vlčí bob a výrobky z něho
 14. Oxid siřičitý a šiřičitany (v koncentraci vyšší než 10 mg/kg nebo 10 mg/litr)

O nás

Jsme firma, která se dlouhodobě specializuje na výrobu a prodej krabičkových diet. V roce 2019 jsme se zaměřili pouze na diety, které obsahují nízký podíl sacharidů, z nichž nejznámější je Low Carb dieta a Dukanova dieta. V rámci těchto diet nabízíme týdenní diety na zkoušku, měsíční cykly, nově také rozvoz obědů nebo e-shop s populárními zákusky a pečivem. Naše diety nejsou pouze o hubnutí, ale o celkové změně stravovacích návyků a zdravém životním stylu. S našimi krabičkami nebudete strádat ani co do množství, kvality surovin, ale také do chuti… Zjistíte, že naše jídla jsou různorodá a hlavně chutná. U nás nepřijdete ani o tolik démonizované pečivo nebo zákusky, samozřejmě vše s maximálním snížením sacharidů. Nejsme dieta, jsme životní styl. :o)

Firma MultiDieta není nováčkem v oblasti zdravé výživy. Pořád hledáme pro naše klienty nové směry. Našim přáním a cílem je rozšířit low carb stravování ke všem lidem, kterým můžeme pomoci. Již Hyppokratés řekl: “ Nechť je strava naším cílem.”

Jeho slova potvrzují tisíce lidí, kteří díky LC skutečnému jídlu bez cukru, průmyslově zpracovaných potravin s omezením sacharidů, dosáhli významnému zlepšení zdravotního stavu, jehož cílem je i návrat k optimální váze.

Low carb a Dukanovy obědy

Nově jsme pro Vás připravili možnost objednat Low Carb a Dukanovy obědy. Obědy jsou připravovány z kvalitních čerstvých surovin, které přísně podléhají principům nízkosacharidového stravování (jako je mandlová mouka, čerstvé bylinky nebo bobuloviny jako jsou borůvky, ostružiny či rybíz). Obědy můžete vybírat ze dvou hlavních jídel Low Carb nebo Dukanovy diety, polévka a dezert jsou připravovány tak, aby také splňovaly požadavky diety. Obědy jsou šokově chlazeny pro přepravu, je tudíž nutné si je po doručení ohřát. Objednávat můžete v objednávkovém formuláři nebo na objednavky@multidieta.cz.

Obědy je možné osobně vyzvednout na ulici Cejl 858/7 od 11 hod do 13 hod. Objednávejte vždy 2 pracovní dny dopředu do 13 hodin. Při rozvozu po Brně a okolí účtujeme 50 Kč za rozvoz s platbou předem. Při objednávce nad 500 Kč za rozvoz je rozvoz dle kontaktní mapy zdarma (např. při objednávce 4 obědů do jedné firmy v jeden den).

(Pozn. Změna v jídelníčku vyhrazena)

Dukanova dieta – vzorový jídelníček

Snídaně

Tvarohový pohár s Dukanovými sušenkami 3,7

Svačina

Jogurt s otrubami

Oběd

Masové kuličky v červené omáčce, nudle shirataki

Svačina

BD: Sýr cottage, chléb
BZ: Zeleninový cottage

Večeře

BD: Kuřecí steak s bylinkovou omáčkou
BZ: Kuřecí steak, celerové pyré

Snídaně

BD: Sýrová pomazánka, riccotová bulka 1,3,7
BZ: Zeleninová pomazánka, riccotová bulka 1,3,7

Svačina

Pudink s tvarohem 7

Oběd

BD: Pečená kotleta, smetanová omáčka, brusketky 3,7
BZ: Pečená kotleta, hříbková omáčka, brusketky 3,7

Svačina

Jogurt s otrubami 1,7

Večeře

Lívanečky s tvarohem 3,7l

Dukanova dieta – o dietě

Kdo dnes ještě neslyšel o celosvětovém fenoménu v oblasti zdravé výživy a dietologie? Revoluční dieta podle francouzského lékaře Pierra Dukana pomohla skutečně zhubnout bezpočtu lidí napříč celým světem a věřte, že si poradí také s Vašimi přebytečnými kilogramy.

Jen kdyby ty jeho recepty nebyly tak náročné, říkáte si? Nejste sami, a proto Vám celodenní menu skládající se ze snídaně, oběda, večeře a dvou svačin dovezeme až přímo k Vám domů.

My se postaráme, Vy zhubnete!

Jak dieta funguje?

Efekt Dukanovy diety je rozložen do čtyř fází. Naše krabičky Vám zajistí kompletní stravování během prvních tří.

1. fáze – útočná

Pravidelná strava složená především z čistých bílkovin doslova zaútočí na přebytečná kila. Během 3 – 7 dnů trvání první fáze půjde ručička Vaší váhy utěšeně dolů. Efektivní motivace hned na začátku diety!

2. fáze – střídavá

Čistě bílkovinné dny se střídají s těmi, kdy je dovoleno zpestřit si jídelníček také zeleninou. Druhou fázi držte, dokud nezhubnete na požadovanou hmotnost. Žádný boj s větrnými mlýny ale otázka týdnů

3. fáze – konsolidační

Vysněnou váhu ustalte bez jojo efektu. Krom jednoho čistě bílkovinného dne v týdnu pomalu a v omezeném množství přidávejte do jídelníčku také ovoce, škroboviny a podobně. Za každé kilo, s kterým jste se rozloučili, držte tuto fázi deset dní.

4. fáze – stabilizační

Teď už máte dovoleno jíst úplně vše! Ovšem hřešte s rozumem. Nepřejídejte se, neholdujte přemíře tuků a cukrů a dopřejte si jeden den v týdnu návrat k čistým bílkovinám. Dukanova dieta se tak o Vás nikdy nepřestane starat.

Low carb – vzorový jídelníček

Pondělí

Snídaně: Obložená LC bulka se šunkou, sýrem a zeleninou
Oběd: Špíz z kuřecího masa, klobásy a zeleniny, květákové pyré s rozmarýnem
Večeře: Sýrová roláda s mletým masem

Úterý

Snídaně: Čkoládový termix s borůvkami
Oběd: Hovězí guláš, psyliové placky s tvarohem
Večeře: Květákový pastyřský salát

Středa

Snídaně: Brokolicová krémová polévka
Oběd: Kuřecí řízečky, bramborový salát bez brambor
Večeře: Kuřecí salát salát se zeleninou, chléb LC

Čtvrtek

Snídaně: Lučinové palačinky, avokádová pomazánka
Oběd: Kuřecí nudličky v kokosovém mléce, mozzarelové nudle
Večeře: Boloňské špagety, nudle Shirataki

Pátek

Snídaně: Maková bábovka
Oběd: Cuketové lasagně s mletým masem
Večeře: Segedinský guláš z vepřového masa, knedlík LC

Sobota

Snídaně: Zelňáky, sýrová pomazánka se zeleninou
Oběd: Plněná sekaná, brokolicové pyré
Večeře: Drůbezí paštika s brusinkami, riccotová bulka, zelenina

Neděle

Snídaně: Ovocný tvaroh s pudinkem
Oběd: Krůtí prsa na kari a jogurtu s nivou, dýňové pyré
Večeře: Masové kuličky plněné sýrem Mozzarelou, dušené fazolky se slaninou

Low carb – o dietě

Low Carb nebo také LCHF (Low Carb High Fat) je anglické označení způsobu stravování, kdy je oproti běžným výživovým doporučením výrazně snížen příjem sacharidů a naopak jsou navýšeny tuky (bílkoviny zůstávají v běžných číslech). Můžete se také setkat s českým názvem nízkosacharidové stravování.

Jedná se o efektivní způsob jak upravit svou tělesnou hmotnost, nebo lépe řečeno jak snížit obsah tuku v těle a změnit své tělesné míry. Protože váha vážně není všechno 😉 Zároveň tato strava může výrazně pomoci s mnoha zdravotními obtížemi.

Ve většině případů není nutné počítat kalorie či se ve stravě nějak výrazně omezovat. Možná jen ze začátku, než vše dostanete „do oka“.

Základní myšlenkou je kompletní vyřazení či výrazné omezení všech potravin, které mají vysoký obsah sacharidů. Díky tomu nebude docházet k výrazným výkyvům hladiny cukru ve vaší krvi, nebudete prožívat odpolední propady energie, vydržíte déle sytí. Váš organismus bude pálit tuky a vy budete hubnout.

Velký důraz je také kladen na kvalitu a způsob zpracování používaných surovin. Jen čistá a přirozená strava dokáže uzdravit váš organismus, proto je nutné se striktně vyhnout všem ultra průmyslově zpracovaným potravinám (instantní jídla, nekvalitní uzeniny, různá ochucovadla apod.).

Co, kolik a kdy jíst

Pokud se rozhodnete přejít na nízkosacharidovou stravu, začátky můžou být těžké. Člověk musí v hlavě vypnout mnohá doporučení, která dosud slýchal o zdravé stravě. Musí se přestat bát tuku a nemyslet si, že je to čisté zlo. Musí přehodnotit význam sacharidů a nutnosti jejich podílu ve stravě (běžná výživová doporučení se pohybují někde okolo 55 % z přijatých kalorií, v Low carb se tento podíl sníží i k 10 %).

Stejně tak zapomeňte na doporučení jíst 5-6 krát denně. Jakmile si vaše tělo zvykne, že mu jako hlavní zdroj energie poskytujete tuk místo sacharidů, vydržíte mnohem déle sytí. Velká část lidí postupně skončí na 2-3 jídlech denně.

Přečtěte si naše povídání; spíš takový jednoduchý manuál, který jsme pro vás vytvořili, abyste pochopili principy nízkosacharidového stravování ( low carb, lc). Je možné, že všechny informace nezapadnou okamžitě do sebe. Netrapte se tím. K naším webovým stránkám se můžete kdykoliv vrátit.

Zapomněte na to, že musíte jíst málo, abyste zhubli! Překonání pocitu hladu není podmínkou hubnutí. Zatímco hlavou vám asi běží “Když budu méně jíst, donutím tělo, aby bralo potřebnou energii z tukových zásob.

Nabídneme vám jiný pohled

“Dáváme svému tělu dostatek energie a živin ( respektujeme pocit hladu). Naše tělo dostává vše, co potřebuje a může proto optimálně pracovat. Naše výrazná nadváha ( obezita) se s optimálním fungováním neslučuje – zatěžuje klouby i orgány. Naše tělo se chce zbavit nadbytečných kil a využije k tomu své regulační mechanismy. Díky těmto regulačním mechanismům začínáme využívat energii v tukových zásobách. Je jí hodně, a proto nepotřebujeme tolik jíst ( nemáme pocit hladu). Nemáme hlad a naše tělo má dostatek energie. Hubneme.”

Oba pohledy mají jedno společné – energetický deficit. Zákony fyziky jsou neúprosné a bez energetického deficitu hubnout nemůžete.

V čem se přístupy liší ?

Zatímco první říká “ Jím méně, a proto hubnu.”
Podstatou druhého je “Hubnu, a proto méně jím.”
Je jen na vás, jakou cestu zvolíte. Low carb stravování je životní styl, který přináší řadu zdravotních benefitů. Není to krátkodobá dieta. Budete-li low carb vnímat jako krátkodobou dietu ke zhubnutí, je pravděpodobné, že vás potká řada zklamání. Přijměte low carb stravování jako životní styl a vnímejte, co vám přináší. Cítíte se lépe, přestali jste se zadýchávat, máte plno energie, zlepšil se váš zdravotní stav? To jsou skutečné přínosy low carb stravování.

Vytvořili jsme pro vás jídelníček, kdy se nedostanete do situace, kdy nevíte co jíst a skončíte u rohlíků. Nehledejte v lc žádnou vědu. Uvidíte, že si vystačíme se základními potravinami maso, ryby, vejce, sýry, mléčné výrobky, zelenina a kvalitní tuky ( olivový a avokádový olej, máslo, sádlo apod.).

Principem low carb stravování je omezení sacharidů ( klasické přílohy, pečivo a sladkosti) a jejich nahrazení zeleninou a tuky.

Klasické přílohy ( brambory, rýže, těstoviny, knedlíky apod.) nahradíme zeleninovými přílohami ( zelené fazolky, cudle, špenát, grilovaná zelenina apod).

Klasické pečivo nahradíme low carb pečivem, které si pečeme sami.
Mnoho lidí vidí mylně low carb stravování možnost neomezené konzumace tuků. Někteří mají dokonce pŕedstavu, že čím více tuků budou jíst, tím rychleji budou hubnout. Je to nepravda. Tuky bychom měli přijímat jako součást skutečného jídla. Uvidíte sami. Nízkotučné jogurty vám nahradíme smetanovými, budete jíst sýry se zvýšeným obsahem tuku, dopřejeme vám prorostlý hovězí steak a salát vždy se zálivkou, kterou pro vás budeme připravovat.

Základem low carb stravování je zelenina, dostatek bílkovin ( maso, ryby, vejce, sýry) a kvalitní tuk.

Buďte v klidu a věřte, že jste si vydali na správnou cestu. Nepochybujte o sobě a nečekejte zázraky na počkáni. S námi to zvládnete.

Obchodní podmínky

V případě, že jste v průběhu cyklu již objednaných jídelníčků a nechcete či nemůžete odebírat tyto jídelníčky, můžete zbylé diety převést na druhou osobu nebo jste povinni uhradit 30 % z ceny jídelníčků.

GDPR

Vyplněním formuláře “Mám zájem” nám udělujete souhlas se zpracováním vyplněných osobních údajů. Informace o Vás jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Veškeré údaje získané od Vás užíváme výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytujeme je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. 3. Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27.4.2016 v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR), dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.

Uskutečněním objednávky (formulář “Objednejte si”) nám udělujete souhlas se zpracováním těchto osobních údajů. Informace o Vás jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Veškeré údaje získané od Vás užíváme výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytujeme je třetím osobám. Výjimku představují společnosti zajišťující dopravu nebo platební styk, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové vyřízení objednávky. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. 3. Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27.4.2016 v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR), dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.

 • 1
 • 2

MultiDieta
Cejl 858/7
602 00 Brno

T: +420 778 766 710
E: info@multidieta.cz


© MultiDieta. All Rights Reserved

0
  0
  Nákupní košík
  Košík je prázdnýZpět